От бувають все ж люди, які ніби-то хороші, толкові, але що робиться в них в голові – диво-дивина. Нам повезло («повезло»): є в нас в команді такий екземпляр, Альоною зветься.

Це людина-акцент. Дістає всіх своїми «там же тиц-тиц, бумс-бумс, а на пищ-пищ робимо вжух-вжух… ви що не чуєте, що там пиу-пиу!??»

Це людина-зануда. Все пише, описує, малює, по полицям розкладає і, як людина-кіпіш, біситься, коли несинхрони, не ті емоції, в текстах помилки і щось іде не по плану.

Ні, а як її зрозуміти?
- захоплюється аштанга-йогою, але в то же час слухає якись жесткач, що вуха у всіх нас в’януть;
- така вся спокійна, інтелігентна, а розізлити невиспану, то гірше мужиків матюкається (ще й німецькою може!);
- перед публікою німіє … допоки не зачує запах керосину і не дістанеться до вогню;
- ненавидить форкатись, а потім: «Так, ще треба такий-то кадр»…

Але ми звикли, бо головне – що кайфує від фаєрування та переймається про нас. Правда, її коханий чоловік агриться, що з прокрутонів та виступів приходить в сажі, «пахне» керосином, та ще й інколи з’являються то синяки, то маленькі опіки … але то все заради мистецтва (с)!

Коронна фішка – некерована та цілодобова функція «Придумування номерів під будь-яку музику, що лунає» (та хоч під залатиє купала – бац, і постанова в уяві вже готова!). Це тільки здається, що Альона літає в космосі – там у її голові постійно крутяться ідеї до нових вогняних виступів.

Уже майже 2 роки як вінничанка, але все-одно хмельничанка в душі, Альона завжди радіє успіхам Мастерів Ілюзіону – батькам, які декілька років назад виховали любов до вогню.

Наша фаєропришиблена обіцяє полюбити дабли і… хештеги (#таякосьіранішебезциххештегівжили) та, загалом, завжди круто виступати. Отож, дайте дівчині вийти на сцену – поспішіть замовити фаєршоу!vinnytsky teatr vogniu

Добавить комментарийВинницкий театр огня

Контактный тел.: (098) 33 20 640
E-mail: FireShow@FieryDream.com
Наш instagram.com/fireshowvin/

Copyright © 2019

Запрещается копирование, распространение или любое иное использование информации и объектов данного сайта без согласия администрации сайта!

Мы еще есть здесь!

Наверх