А сьогодні у нас історія про дівчину-сонце... Наша рудоволоса Аліна завжди випромінює позитив та тепло. От можемо трохи сперечатися, гризтися (та життєва справа!), а тут вона як щиро посміхнеться, погляне своїми милими оченятами – і аж соромно стає за метушню.

Її природна краса зачаровує! Аліна практикує йогу, найправильніше зі всіх нас харчується та сама виготовляє натуральну косметику. І до чого класну!

Аліна – одна із старшин Вінницького театру вогню. Всі новачки проходять через її строге вчителювання, захоплюючись майстерністю та наполегливістю своєї наставниці.

Коронна фішка – вогняний обруч. Чесно кажучи, всі бралися вчити, але якось стрьомно, а Аліна витворяє з ним якусь вогняну магію. От безстрашна!

Наша артистка дарує промені доброти та ніжності, але обережно: під час вогняних виступів від неї ллється така потужна енергія, що стає занадто гаряче!

Не вірите? Можете на власні очі побачити!? http://fireshow.m-slon.com.ua 
? http://fog.m-slon.com.ua 
? http://www.m-slon.com.ua 
☎  (093) 797-323-7 чи (095) 10-77-573 

Добавить комментарийШоу проект «Малиновый слон»

Контактный тел.: (093) 797 323 7
E-mail: zakaz@m-slon.com.ua
Наш instagram.com/profireshow/

Copyright © 2012-2016

Запрещается копирование, распространение или любое иное использование информации и объектов данного сайта без согласия администрации сайта!

Мы еще есть здесь!

Наверх